Zahraj si o skvělé ceny ve hře Rondo (+BONUS)

Co je to Rondo? Zase nějaký podvod? Ani náhodou. Rondo je poměrně nová internetová hra, ve které můžete každý den získat ceny za desítky tisíc. Hru si k dnešnímu dni oblíbilo více než 100 000 lidí. (BONUS na konci článku)

Jak se to hraje?

Je to velmi jednoduché. V Rondu se hraje o tzv. Rondony (takové herní žetony), a v určitý čas také o malé i velké výhry. Hra o Rondony a malé výhry trvá vždy jednu minutu, u velkých výher trvá hra déle. V každé hře (aneb v každém kole) vkládáte své Rondony (maximálně ve třech vkladech), a každý vklad je omezen maximální výší, která je pro všechny hráče stejná. Podle množství Rondonů, které do hry vložíte, vám stoupá procentuální šanci na výhru. Tuto šanci samozřejmě ovlivňuje také aktuální počet hráčů ve hře.

Jak Rondo vybírá vítěze?

Na konci každého kola systém vybere jeden vítězný Rondon, a hráč, který tento Rondon vložil, vyhrává. Čím více Rondonů vložíte do hry, tím máte vyšší šanci na výhru. Ale jak už jsme psali – vyhrává pouze jeden Rondon. Takže i když vložíte třeba jen jeden, muže se na vás usmát štěstí. V tom je tato hra krásná, což může dosvědčit už stovky lidí, kteří vyhráli krásné ceny.

Kde získám Rondony?

Rondony můžete získat při samotné hře, za odměnu (např. z informačních emailů, nebo když pozvete kamarády), a poslední možnost je nákup u obchodních partnerů hry Rondo.cz (např. HellSpy).

Závěr

Nejdůležitější informace jsme si shrnuli a další se dozvíte na stránkách Ronda, nyní se můžete směle vrhnout do hraní.

A pokud se do hry zaregistrujete přes následující odkaz, získáte až 700 Rondonů jako bonus do začátku 🙂

Chci se zaregistrovat do Ronda s bonusem

1 odpověď

  1. Mireček duricek napsal:

    Super hra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *