Prohlášení

Webové stránky www.warezo.cz slouží výhradně k informačním účelům! Veškeré texty, odkazy, obrázky a videa nejsou v žádném případě určeny ke zpřístupnění třetím osobám k neoprávněnému zneužití! U všech materiálů výše zmíněných, je uveden jejich původ neboli zdroj.

Na těchto stránkách se nenachází žádný nelegální obsah (tzn. žádné audio či video soubory)! Veškeré materiály na další informace v článcích jsou ukládány anonymními uživateli našeho webu, a proto je možné (ale velice nepravděpodobné), že některé z nich by svoji podstatou mohly porušovat autorský zákon, v takovém případě čtěte první bod níže.

V článcích se nacházejí informace, u kterých je vždy uveden jejich původ, a dále také odkazy na další informace, které mohou lidi zajímat (např. hodnocení filmu uživateli na CSFD.cz). Tyto články nazýváme rozcestníky.

Zvyšujeme tak zájem lidí (společenské komentáře) o tato díla. Tento zájem je unikátní v tom, že ho lidé tvoří sami od sebe, jelikož přečetli/viděli/zažili něco kvalitního. Tak proč to nedoporučit dalším 10 lidem? Ti to poté doporučí dalším 20 lidem, a tak dále. Přesně takto se odděluje zrno od plev, naprosto stejným způsobem to v dnešní době chodí i ve filmovém / seriálovém / herním průmyslu.

Majitel stránek se tímto zříká veškeré odpovědnosti za příspěvky třetích uživatelů!

  • Pokud kdokoliv nalezne příspěvek s obsahem, který je v rozporu s autorským zákonem (121/2000 Sb.), nechť to neprodleně nahlásí do komentářů daného příspěvku nebo pošle zprávu na níže uvedený e-mail. Nahlášený obsah bude maximálně do 72 hodin upraven, či smazán.
  • Odmítáme jakákoliv tvrzení, že naším jednáním způsobujeme škodu zábavnímu průmyslu. Jediné co děláme je, že dobrovolně pomáháme propagovat díla, na která má každý právo udělat si svůj vlastní názor, ještě před tím, než za ně zaplatí mnohdy směšné částky.
  • Pokud např. filmové dílo člověka opravdu zajímá, tak je mu vcelku jedno, jestli je na internetu volně ke stažení nebo není, prostě si na něj zajde do kina nebo si ho koupí na DVD či BluRay, ale je hloupost platit za něco, co má jediný účel – tahat z lidí peníze.

Warezo.cz podporuje kvalitní kinematografii a napomáhá propagovat díla filmového a herního průmyslu.

Apelujeme na všechny uživatele našich stránek, aby chodili na dobré filmy do kina (doporučujeme například CineStar). Pokud nejste zrovna kinaři, tak podpořte tvůrce alespoň koupí originálních DVD či BluRay, za dobře odvedenou práci (tz. dobrý film, seriál) si to zaslouží. Pro přehled ve filmovém světě určitě využijte vynikající česko-slovenskou databázi CSFD, a pro přehled v seriálovém světě vás zajisté zaujmou přímo luxusní stránky SerialZone.

Pokud vás zajímají spíše hry, tak není nad to mít doma originál. Spoustu herních titulů naleznete například na Xzone.

Kontakt → info(zavináč)warezo(tečka)cz

1 odpověď

  1. userBot userBot napsal:

    Vyjádřete se k tomuto prohlášení, chtělo by to více názorů 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *